Відгуки про компанію Магазин для кондитерів
- Яна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- елена к.
- Наталія Б.
- Марія С.
як завжди,все нс найвищому рівні🤗дякую,що ви є❤️
- Анна Г.
- Максим Г.
Загалом все добре, невелика затримка з відправкою, але це через велике навантаження на виробництво перед святами. Загалом все добре.
- Наталья Алексндровна Е.
- Камінська А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна Б.
Дуже люблю цей магазин!!!
Багато різноманіття і висока якість❤️ - Любов З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
