Відгуки про компанію Магазин для кондитерів
- Тетяна І.
- Ирина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дуже задоволена, обслуговування на висоті, якість товару на висоті. замовляла не перший раз , всім рекомендую..
- Алла Ч.
- Олена Є.
Все як завжди бездоганно!!! Найкращі!!!🤗🤗🤗
- Олена Ф.
- Анастасія Д.
- Светлана Ч.
Завжди замовляю, гарна якість
- Юлія У.
Дуже якісна продукція, завжди великий вибір, адекватні ціни.
- Людмила М.
Швидко виконали замовлення, отримані молди дуже гарні, якісні. Дякую ❤️
- Яна О.
Замовляла форми під замовлення та молди все дуже якісне і гарне)
