Відгуки про компанію Магазин для кондитерів
- Юлия О.
- Татьяна Р.
Отличные вырубки для моих пряничков. Спасибо огромное за качественное исполнение!
- Наталья Б.
Кращій інтернет магазин для пряничниць 👍
- Валентина К.
Замовляла вирубки для пряників, дуже задоволена якістю. Буду ще звертатись.
- Ольга О.
Дякую що працюєте у воєнний час! Все буде Україна!
- Елена К.
Як завжди отлічно! Не перший раз замовляю в цьому магазині, завжди мої побажання вони приймають до уваги.
- Дяченко Т.
- АНДРЕЙ К.
Вже декілька років беру форми, трафарети та різні дрібнички . Все на високому рівні. Рекомендую
- Ирина З.
- Тетяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
